Titles you rated
Sex and the CityRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 3.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
Pocahontas II: Journey to a New WorldRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.5