Movies
Ratings
100
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 1.0
EnchantedRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 2.5
HairsprayRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 2.0
High School MusicalRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
Heart is...Rated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.0