Series
Ratings
109
First LoveRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5- Chewing GumRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
One Spring NightRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Top Star Yoo BaekRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 1.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Happy SistersRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Save MeRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.0