Movies
Ratings
193
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
A Cure for WellnessRated ★ 2.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
MommyRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.0
ShameRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 1.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 1.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
TedRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.5