Titles you rated
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5- WishRated ★ 2.0