Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 3.0
HungerRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
WickedRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Like for LikesRated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 2.0