Movies
Ratings
19
The Hot ChickRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 2.5