Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 2.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0- SoulmateRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0