Titles you rated
War of the ArrowsRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
Next Door NeighborRated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 5.0
Gods of EgyptRated ★ 5.0
Voice of SilenceRated ★ 5.0
LooperRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
ComplianceRated ★ 3.0
Body of LiesRated ★ 5.0
INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 2.5
PawnRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 5.0
City of Life and DeathRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Olympus Has FallenRated ★ 5.0
MidwayRated ★ 5.0
Hunter KillerRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 5.0
IriRated ★ 5.0