Titles you rated
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Only YesterdayRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 2.0- We Couldn't Become AdultsRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 2.5
From Up on Poppy HillRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 2.0
Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0- HeroRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The ChildeRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5