Titles you rated
The Great MadcapRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.0
Look Who's BackRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5