Series
Ratings
10
UnnaturalRated ★ 4.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 2.0
Antiquarian Bookshop Biblia's Case FilesRated ★ 3.0
RookiesRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0