Titles you rated
SSSS.GRIDMANRated ★ 3.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 2.5
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
Friends Season 10Rated ★ 4.0
Friends Season 9Rated ★ 3.5
Friends Season 8Rated ★ 3.0
Friends Season 7Rated ★ 3.5
Friends Season 6Rated ★ 3.0
Friends Season 5Rated ★ 3.5
Friends Season 4Rated ★ 3.0
Friends Season 3Rated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 3.5