Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 1.5
Love & Other DrugsRated ★ 2.5
50/50Rated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 1.5
Music and LyricsRated ★ 2.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
TedRated ★ 2.0
The LobsterRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 1.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
RideRated ★ 3.0