Titles you rated
Way Too Kawaii!Rated ★ 5.0
Screw-Up Adults' SharehouseRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Super RichRated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5