Series
Ratings
91
KarmaRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.5