Series
Ratings
20
Marry Him If You DareRated ★ 5.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.5
Bel AmiRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
May QueenRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
Pots of GoldRated ★ 4.5
Prime Minister and IRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0