Titles you rated
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Miss ConspiratorRated ★ 2.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Nim's IslandRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The Karate KidRated ★ 3.0
The Green HornetRated ★ 2.5
Escape PlanRated ★ 3.5
The November ManRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5