Titles you rated
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
The Golden CompassRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 2.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0