Series
Ratings
77
Graceful FamilyRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
LiveRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Heartless CityRated ★ 4.0
StyleRated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
I Do, I DoRated ★ 3.5
Tokyo DogsRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Me too, Flower!Rated ★ 3.5