Movies
Ratings
220
AssassinationRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 3.5
My WayRated ★ 2.5
The TargetRated ★ 2.5
WantedRated ★ 2.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 2.5
Running TurtleRated ★ 2.5
GravityRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 0.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 4.0