Titles you rated
New WorldRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
QuickRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.5