Series
Ratings
31
SignalRated ★ 5.0
Moorim SchoolRated ★ 1.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 2.5
BigRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.5
EXO Next DoorRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5