Movies
Ratings
33
ThorRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.0