Movies
Ratings
108
Extreme JobRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0