Series
Ratings
12
The King: Eternal MonarchRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5