Titles you rated
- Fox and Cotton CandyRated ★ 3.0
- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.0
Say You Love MeRated ★ 1.5- Haneuljae's MurderRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5- FriendsRated ★ 2.0
A Second ProposalRated ★ 3.0
Waiting for LoveRated ★ 2.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
- Fairy CommiRated ★ 2.5
Shining DaysRated ★ 3.0
Dr. ChampRated ★ 3.5- Loving YouRated ★ 2.5
Hooray for LoveRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 3.5- FamilyRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 3.0
The Snow QueenRated ★ 2.5
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5