Movies
Ratings
567
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
Don't Buy the SellerRated ★ 1.5
BLUE GIANTRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5