Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
CartRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Another FamilyRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5