Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The Woman in the White CarRated ★ 4.5
SpermageddonRated ★ 2.5
No Hard FeelingsRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 2.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
VertigoRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
It's a Summer Film!Rated ★ 3.0
The Night Eats the WorldRated ★ 3.5
The True-taste ShowRated ★ 2.5
The Thief and the CobblerRated ★ 4.0