Titles you rated
PossessedRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 2.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 1.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
The Foul KingRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0