Titles you rated
Pacific RimRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The BirdsRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Area 88Rated ★ 5.0
FluRated ★ 2.5
The RookieRated ★ 4.0
God of GamblersRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
First BloodRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
The GreyRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 5.0