Titles you rated
WonkaRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
The BeachRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
The MistRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5