Series
Ratings
95
Blue ExorcistRated ★ 3.0
Mr. OsomatsuRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- GokusenRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 3.5