Titles you rated
- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 3.0
- 다큐프라임 - 수학의 위대한 여정Rated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5