Movies
Ratings
40
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
TroyRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0