Titles you rated
IdentityRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
WildRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
CartRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 5.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 2.5