Titles you rated
WickedRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.0