Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
The 100Rated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5