Movies
Ratings
458 300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5 300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
 The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0 The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
 Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5 Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
 Anarchist from ColonyRated ★ 3.0 Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
 Slow VideoRated ★ 3.5 Slow VideoRated ★ 3.5
 The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0 The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
 Memoir of a MurdererRated ★ 2.0 Memoir of a MurdererRated ★ 2.0
 Believer: extended cutRated ★ 2.5 Believer: extended cutRated ★ 2.5
 HereditaryRated ★ 3.5 HereditaryRated ★ 3.5
 ShopliftersRated ★ 4.5 ShopliftersRated ★ 4.5
 Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.5 Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.5
 Late AutumnRated ★ 4.0 Late AutumnRated ★ 4.0
 1917Rated ★ 3.5 1917Rated ★ 3.5
 Fruitvale StationRated ★ 4.5 Fruitvale StationRated ★ 4.5
 The DivideRated ★ 2.5 The DivideRated ★ 2.5
 My Tutor FriendRated ★ 3.0 My Tutor FriendRated ★ 3.0
 American PsychoRated ★ 4.0 American PsychoRated ★ 4.0
 Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0 Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
 PompeiiRated ★ 2.5 PompeiiRated ★ 2.5
 BuriedRated ★ 3.5 BuriedRated ★ 3.5