Series
Ratings
101
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.5
RomeRated ★ 3.5
RomeRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 2.5
Grey's AnatomyRated ★ 2.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0