Titles you rated
BANANA FISHRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0
Higurashi When They CryRated ★ 2.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Lycoris RecoilRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 1.5- Kakegurui ××Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.5