Movies
Ratings
115
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Tangled Ever AfterRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.5- Les MisérablesRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Horror Stories 2Rated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
1408Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0