Movies
Ratings
544- Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 5.0
- Free GuyRated ★ 4.5
- The Suicide SquadRated ★ 4.0
- Escape from MogadishuRated ★ 3.0
- Fear Street Part Three: 1666Rated ★ 5.0
- Fear Street Part One: 1994Rated ★ 4.0
- Fear Street Part Two: 1978Rated ★ 4.0
- Black WidowRated ★ 4.5
- The MediumRated ★ 0.5
- HimizuRated ★ 4.0
- BorderRated ★ 3.5
- Baby DriverRated ★ 3.0
- WaterboysRated ★ 3.0
- Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
- Love LetterRated ★ 3.5
- Chicken RunRated ★ 5.0
- Call Me by Your NameRated ★ 5.0
- Tokyo TribeRated ★ 0.5
- PeninsulaRated ★ 3.5
- TuskRated ★ 1.5