Series
Ratings
44- Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 1.5
- Attack on TitanRated ★ 4.0
- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.0
- GintamaRated ★ 4.0
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 5.0
- PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
- Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
- Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
- Haikyuu!!Rated ★ 5.0
- MononokeRated ★ 5.0
- 원피스 17기Rated ★ 3.0
- Good Day for Gag Manga 2Rated ★ 3.0
- Pop Team EpicRated ★ 4.0
- Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
- One Punch ManRated ★ 5.0
- Being Human Season 1Rated ★ 3.0
- My Hero AcademiaRated ★ 5.0
- Being HumanRated ★ 4.0
- Being HumanRated ★ 5.0
- Being HumanRated ★ 5.0