Movies
Ratings
68
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0