Series
Ratings
10- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0