Titles you rated
- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Love GenerationRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.0
The Cravings Season 2Rated ★ 5.0
Family's FormRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 5.0
Strangers in LoveRated ★ 4.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0- おせんRated ★ 4.5
- The CravingsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- K-ON!!Rated ★ 4.0
- K-ON!Rated ★ 4.0
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 4.0- Living Among the RichRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5