Movies
Ratings
633
Monsters UniversityRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The MayorRated ★ 1.0
The American PresidentRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 2.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
Crazy First LoveRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Salut d’AmourRated ★ 3.0
SplashRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.5