Titles you rated
HereditaryRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 2.0
Swiss Army ManRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
BumblebeeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
The RockRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0